Trwa ładowanie...
d4da54v

Zmarła kobieta oblana kwasem!

Do tej pory nie natrafiono na ślad napastnika!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarła kobieta oblana kwasem!
d4da54v

Zmarła starsza kobieta oblana pod koniec marca kwasem na Pradze Północ . Do tej pory nie natrafiono na ślad napastnika. O śmierci kobiety informuje Wp.pl . O tej sprawie niedawno pisaliśmy . Późnym wieczorem w jednym z budynków przy ulicy Jagiellońskiej nieznany sprawca zaatakował starszą kobietę. Do zdarzenia doszło w windzie jednego z bloków. Sprawca użył żrącego kwasu, który wlał ofierze na twarz. Poszkodowana miała 75 lat.

Po zdarzeniu starsza pani znalazła się wszpitalu. Poparzona została także sąsiadka staruszki, która słysząc krzyk na klatce schodowej, postanowiła przyjść z pomocą. Kwas poparzył jej dłonie.

Sprawca zdarzenia uciekłi do tej pory szuka go policja . Nie wiadomo dlaczego mężczyzna postanowił dopuścić się takiego czynu. Do tej pory zatrzymano w tej sprawie trzech mężczyzn. Jedym znich jest skonfliktowany z kobietą sąsiad. Niestety nigdzie nie natrafiono na żadne ślady, świadczące o związku z napadem. Pozostałych zatrzymanych też już wypuszczono. Znajdujący się w budynku monitoring równiez nie wniósł wiele do śledztwa. Sąsiedzi kobiety sugerują, że sprawca mógł pomylić ofiarę z kimś innym.

d4da54v

Przeczytajcie też: Kolejna próba podpalenia tęczy na pl. Zbawiciela!

Podziel się
d4da54v

Podziel się opinią

Share

d4da54v

d4da54v