Trwa ładowanie...

Zmarła kobieta oblana kwasem!

Do tej pory nie natrafiono na ślad napastnika!

Share
Zmarła kobieta oblana kwasem!
d2lf0gd

Zmarła starsza kobieta oblana pod koniec marca kwasem na Pradze Północ . Do tej pory nie natrafiono na ślad napastnika. O śmierci kobiety informuje Wp.pl . O tej sprawie niedawno pisaliśmy . Późnym wieczorem w jednym z budynków przy ulicy Jagiellońskiej nieznany sprawca zaatakował starszą kobietę. Do zdarzenia doszło w windzie jednego z bloków. Sprawca użył żrącego kwasu, który wlał ofierze na twarz. Poszkodowana miała 75 lat.

Po zdarzeniu starsza pani znalazła się wszpitalu. Poparzona została także sąsiadka staruszki, która słysząc krzyk na klatce schodowej, postanowiła przyjść z pomocą. Kwas poparzył jej dłonie.

Sprawca zdarzenia uciekłi do tej pory szuka go policja . Nie wiadomo dlaczego mężczyzna postanowił dopuścić się takiego czynu. Do tej pory zatrzymano w tej sprawie trzech mężczyzn. Jedym znich jest skonfliktowany z kobietą sąsiad. Niestety nigdzie nie natrafiono na żadne ślady, świadczące o związku z napadem. Pozostałych zatrzymanych też już wypuszczono. Znajdujący się w budynku monitoring równiez nie wniósł wiele do śledztwa. Sąsiedzi kobiety sugerują, że sprawca mógł pomylić ofiarę z kimś innym.

d2lf0gd
d2lf0gd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lf0gd
d2lf0gd