Trwa ładowanie...
d47nvuj

Zmiana miejsca koncertu Rise Against!

Bilety na koncert zachowują ważność
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiana miejsca koncertu Rise Against!
d47nvuj

Koncert zespołu Rise Against w Warszawie został przeniesiony z hali Torwar do klubu Progresja. Nie zmienia się natomiast data wydarzenia. Koncert odbędzie się 10 czerwca. Wszystkie wcześniej zakupione bilety na warszawski koncert zachowują ważność (bilety zakupione na trybuny będą uprawniać do wejścia do sektora GA).

Ostatni raz Rise Against zagrali w Polsce w 2012 roku. Od tamtego czasu muzycy zdążyli wypuścić na światło dzienne dwa albumy: "Long Forgotten Songs: B-Sides & Covers" i "The Black Market". Grę grupy charakteryzują: żywiołowe partie gitarowe, zaangażowane społecznie teksty i niesamowita energia.**

Zespół powstał w 1999 roku w Chicago i przez 15 lat swojej działalności zyskał miano jednego z najpopularniejszych wykonawców w swoim gatunku. Do Polski Amerykanie przyjadą promować swój najnowszy album "The Black Market". - Ta płyta zawiera dużo świeżych emocji. To produkcja, którą ciężko zignorować lub przejść obok niej obojętnie – opowiada wokalista i gitarzysta Tim McIlarth.

d47nvuj

Rise Against w swojej twórczości stawiają nie tylko na melodyjne, rockowe brzmienie, ale dużą wagę przywiązują również do tekstów, w których poruszają problemy współczesnego świata. - Przebojowość ich utworów, połączona z ciekawymi kompozycjami, w których wciąż mocno wyczuwalne są undergroundowe korzenie kapeli, czyni z Rise Against twór znajomy i rozpoznawalny, a jednocześnie w pewnym sensie unikatowy na światowej scenie muzycznej – mówi dziennikarz muzyczny Dominik Gąska.

Grupa ma jak na razie w swoim dorobku siedem albumów studyjnych. Wydała do tego cztery minialbumy i czternaście singli.* Na Facebooku zespół ma ponad 4 500 000 fanów.* Ich profil na Twitterze obseruje 340 tysięcy osób.

Podziel się
Podziel się
d47nvuj

Podziel się opinią

Share

d47nvuj

d47nvuj