Trwa ładowanie...

Zmiana trasy linii 199

Budowa tunelu drogowego pod linią kolejową w ciągu ulic Wojska Polskiego-Orla w Ząbkach

Zmiana trasy linii 199
d34gme1
d34gme1

Od wtorku 22 stycznia, od godziny 9:00 rano, w związku z budową tunelu drogowego pod linią kolejową w ciągu ulic Wojska Polskiego-Orla w Ząbkach i związanym z tym wyłączeniem z ruchu ulicy Orlej, do odwołania linia 199 zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową:

w kierunku krańca REMBERTÓW-AON: TARGÓWEK – … – Batorego – Piłsudskiego – Kołłątaja - Skorupki – Kwiatowa – ... –REMBERTÓW-AON;

w kierunku krańca PL. HALLERA: REMBERTÓW-AON – … – Kwiatowa – Skorupki – Poniatowskiego – Targowa – Piłsudskiego – Batorego … – TARGÓWEK;

Kursowanie linii będzie odbywać według specjalnego rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał od 23 stycznia. Zawiesza się także funkcjonowanie przystanków PKP ZĄBKI 03 i 04.

d34gme1

Uruchamia się również przystanki:

- w kierunku krańca PL. HALLERA PKP ZĄBKI 53 zlokalizowany przy ul. Targowej za skrzyżowaniem z ul. Poniatowskiego w kierunku ul. Piłsudskiego obowiązujący jako stały.

- w kierunku krańca REMBERTÓW-AON * PKP ZĄBKI 54* zlokalizowany na chodniku przy ul. Piłsudskiego za skrzyżowaniem z ul. Targową w kierunku ul. Kołłątaja obowiązujący jako stały.

d34gme1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34gme1