Trwa ładowanie...

Zmiany na ul. Marymonckiej i Mrówczej

Będą utrudnienia w ruchu.

Zmiany na ul. Marymonckiej i Mrówczej
d1flhwa
d1flhwa

Od nocy z czwartku na piątek (z 3 na 4 marca ok. godz. 22.00) zwężona do jednego pasa zostanie zachodnia jezdnia ul. Marymonckiej pomiędzy ul. Chlewińską a S. Żeromskiego. Utrzymana będzie możliwość jazdy prosto (w kierunku centrum) i skrętu w prawo w ul. S. Żeromskiego.

Wcześniej na odcinku pomiędzy al. Zjednoczenia a ul. A. Sacharowa wyłączona z ruchu została wschodnia jezdnia (normalnie prowadząca w kierunku mostu M. Skłodowskiej-Curie) i kierowcy w obydwu kierunkach poruszają się jezdnią zachodnią. W rejonie skrzyżowania z ul. A. Sacharowa przejeżdżają na jezdnię wschodnią, którą dojeżdżają do tymczasowej przewiązki na wysokości ul. Chlewińskiej i w tym miejscu wracają na właściwą jezdnię. Skrzyżowanie z ul. B. Podczaszyńskiego i Podleśną jest czynne, możliwy jest także wyjazd z ul. Zabłocińskiej. Nie można wyjechać z ul. A. Sacharowa na Marymoncką.

Utrudnienia związane są odtworzeniem nawierzchni ul. Marymonckiej po budowie kolektora Burakowskiego bis. Wykonawca kolektora przebuduje również skrzyżowanie ul. Marymonckiej z ul. A. Sacharowa. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do czerwca.

W piątek, 4 marca, o godzinie 22.00 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Mrówcza na odcinku od ul. Zwoleńskiej do Jeżynowej. Na zamkniętym odcinku ulicy możliwy będzie tylko dojazd do posesji. Objazd zostanie poprowadzony ul. Patriotów. Na ul. Odeskiej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy – na zachód od ul. Patriotów; w drugą stronę będzie można pojechać ulicą bez nazwy leżącą na południe od ul. Odeskiej. Ten etap potrwa dwa miesiące, następnie zostanie zamknięty odcinek od ul. Jeżynowej do Odeskiej na kolejne dwa miesiące. Zmiany spowodowane są budową kanalizacji. Całość robót potrwa do końca czerwca.

Swoje trasy od soboty, 5 marca, zmienią autobusy linii 213 i 219 – od ronda na skrzyżowaniu ul. Zwoleńskiej i Mrówczej pojadą do ul. Patriotów a z niej wrócą na stałą trasę ul. Odeską lub ulicą bez nazwy (w zależności od kierunku jazdy).

d1flhwa

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl.

d1flhwa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1flhwa