Trwa ładowanie...

Zmiany na Wisłostradzie. Będzie "by-pass" [MAPA]

Tymczasowa organizacja wprowadzona w nocy z 18 na 19 lipca będzie polegała na zastosowaniu objazdu (tzw. by-passu) wschodniej części ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

Share
Zmiany na Wisłostradzie. Będzie "by-pass" [MAPA]
d2ony5b

Od nocy z poniedziałku na wtorek (z 18 na 19 lipca) na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w rejonie ul. Bednarskiej będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu.

Tymczasowa organizacja wprowadzona w nocy z 18 na 19 lipca będzie polegała na zastosowaniu objazdu (tzw. by-passu) wschodniej części ul. Wybrzeże Kościuszkowskie na wysokości ul. Bednarskiej. Kierowcy ominą plac budowy jadąc jezdniami tymczasowymi. Takie rozwiązanie zapewni płynność ruchu na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i umożliwi bezpieczne wykonanie robót związanych z budową przejścia podziemnego pod Wisłostradą. Tymczasowa organizacja ruchu na tym odcinku będzie obowiązywała ok. trzech miesięcy.

Mapa w powiększeniu - TUTAJ

(Fot. infoulice.um.warszawa.pl)

d2ony5b

Utrudnienia związane są z przebudową bulwaru nad Wisłą na odcinku od Centrum Nauki Kopernik do Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Na przedłużeniu ul. Bednarskiej zostanie wybudowane przejście, którym będzie można bezpośrednio wejść na poziom bulwaru.

Źródło: (infoulice.um.warszawa.pl)

d2ony5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ony5b
d2ony5b