Trwa ładowanie...
d13s4z7

Zmiany w kursowaniu warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej

O szczegółach poinformował w komunikacie Zarząd Transportu Miejskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w kursowaniu warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej
d13s4z7

Pociągi linii: S1, S2, S3 i S9 jeżdżą od wczoraj według nieznacznie zmienionego rozkładu jazdy. Wiąże się to z pracami torowymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe. Szczegóły wszystkich zmian prezentują się następująco:

- S1 - na odcinku otwockim kontynuowane są prace przy budowie tunelu w Międzylesiu. Stąd część pociągów będzie nadal kursowała do stacji Warszawa Anin, a pomiędzy przystankami Warszawa Międzylesie – Otwock pojawi się skład wahadłowy linii S10; na odcinku pruszkowskim zostanie utrzymana obecna organizacja ruchu; ponadto na obu odcinkach będą honorowane, jak dotychczas bilety Kolei Mazowieckich;

- S2 - na linii zostanie utrzymana zmniejszona częstotliwość kursowania składów. Wszystko przez prace torowe prowadzone przez zarządcę infrastruktury;

d13s4z7

- S3 - nieznacznie przesunięte zostaną godziny odjazdów poszczególnych pociągów;

- S9 - ruch pociągów w obu kierunkach na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Gdańska będzie nadal odbywał się po jednym torze. Wystąpią też nieznaczne przesunięcia, dotyczące godzin odjazdów poszczególnych składów.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Zarządu Transportu Miejskiego. Ponadto od 7 do 17 listopada w tunelu średnicowym, na odcinku Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście, będą prowadzone prace remontowe. W tym okresie będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy. Obecnie trwają prace nad organizacją komunikacji uzupełniającej oraz zasadami honorowania biletów.

Przeczytajcie też: Wykonawca odbudowy mostu Łazienkowskiego przyznaje: "Otwarcie na wybory"

d13s4z7

Podziel się opinią

Share
d13s4z7
d13s4z7