Trwa ładowanie...
d3dza1t

Zmiany w Legii. Odejdzie Pazdan? Leśnodorski: "To niewykluczone"

"Już nigdy więcej nie będziemy robili takich otwartych wyjazdów, jak ten do Madrytu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w Legii. Odejdzie Pazdan? Leśnodorski: "To niewykluczone"
d3dza1t

Szykują się zmiany w stołecznym klubie. Z Legii w zimie może odejść kilku znanych piłkarzy. Nie jest wykluczone, że wśród nich będzie Michał Pazdan, kapitan drużyny - powiedział na antenie Radia Zet prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski.

- Prawdopodobnie kilku dość znanych piłkarzy odejdzie z Legii w okienku zimowym – zapowiedział Leśnodorski w internetowej części programu „Gość Radia ZET”. - Chcielibyśmy, żeby u nas został, ale nie jest niewykluczone, że odejdzie – dodał.

Leśnodorski odniósł się też do ostatnich wydarzeń, w tym skandalicznego zachowania kiboli w Madrycie . - Już nigdy więcej nie będziemy robili takich otwartych wyjazdów, jak ten do Madrytu. To jest poza naszą kontrolą. To wstyd dla Legii, także dla całego kraju – powiedział o zamieszkach po meczu z Realem.

d3dza1t

- Wyjazd do Madrytu był pierwszym tak dużym, jaki organizowaliśmy. Nie jesteśmy gotowi na organizację takich wyjazdów – dodał. Zwrócił też uwagę na katastroficzna jego zdaniem organizację policji w Hiszpanii. - Nie zwalam winy, ale gdybyśmy byli we Włoszech, czy w Portugalii, to do niczego by nie doszło – ocenił.

Pytany o ewentualne konsekwencje, jakie spotkać mogą stołeczny klub, powiedział, że jego zdaniem Legia Warszawa nie zostanie wyrzucona z Ligii Mistrzów.

Przeczytajcie też: "Nie! reformie pisanej na kolanie". Protest nauczycieli i rodziców

d3dza1t

Podziel się opinią

Share
d3dza1t
d3dza1t