Trwa ładowanie...
dom publiczny
12-07-2012 17:08

Zmuszał kobiety do prostytucji!

Prowadził dom publiczny w Pomiechówku!

Share
Zmuszał kobiety do prostytucji!
d3rkep9

Policjanci z Nowego Dworu od jakiegoś czasu otrzymywali sygnały, że jeden z hoteli w pobliskim Pomiechówku jest przykrywką dla domu publicznego. Funkcjonariusze prowadzili dochodzenie, które miało rozstrzygnąć jak sytuacja wyglądała naprawdę.

W zeszły poniedziałek do policjantów dotarła informacja, że w podejrzanym hotelu przetrzymywane są kobiety, które właściciel zmusza do oddawania się za pieniądze. Policjanci pojechali do hotelu, którego właściciel wydawał się całkowicie zaskoczony wizytą mundurowych. Zaprzeczał jakoby w prowadzonym przez niego hotelu przetrzymywani byli ludzie wbrew ich woli. Po przeszukaniu budynku okazało się jednak, że w istocie więziono tam kobiety.

Po rozmowie z przetrzymywanymi kobietami policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu i osadzeniu w policyjnej celi właściciela hotelu Wiesława W. (41). Usłyszał on zarzuty dotyczące więzienia ludzi oraz złamania prawa do wolności seksualnej i obyczajowości innych osób. Wobec oskarżonego zastosowano także areszt tymczasowy on okres 3 miesięcy. Sprawą Wiesława W. zajmie się prokuratura.

d3rkep9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rkep9
d3rkep9