Trwa ładowanie...
d25ctba

Znalazł telefon. Usłyszał od policji, że ma "spadać"

"Mężczyzna tuż po znalezieniu telefonu poszedł na komendę policji na warszawskim Żoliborzu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znalazł telefon. Usłyszał od policji, że ma "spadać"
d25ctba

Mieszkaniec Warszawy znalazł telefon komórkowy i chciał oddać go w ręce policji. Usłyszał, że ma "spadać", bo policja "takimi sprawami nie zajmuje".

- Znalazłem iPonga. Siakiś portugalski. Obstawiam wymianę studencką AWF. Chętnie zwrócę właścicielowi - napisał na swoim facebookowym profilu mieszkaniec stolicy w czwartek.

Z komentarzy pod zdjęciem wynika, że mężczyzna tuż po znalezieniu telefonu poszedł na komendę policji na warszawskim Żoliborzu. Policjanci sprawdzili, czy telefon nie jest kradziony lub poszukiwany. "A potem oddali i kazali spadać bo oni się takimi sprawami nie zajmują” – napisał mężczyzna.

d25ctba

WawaLove.pl skontaktowało się z komisariatem policji Warszawa Żoliborzu. - Nie chce mi się wierzyć, żeby policjanci tak powiedzieli. Nie ma takiej możliwości. Pewnie powiedzieli mu, żeby zaniósł telefon do biura rzeczy znalezionych skoro telefon nie był poszukiwany i nie pochodził z przestępstwa. Ustalę to - powiedziała kom. Elwira Kozłowska, oficer prasowa komendy Komendy Rejonowej Policji na Żoliborzu.

Przeczytaj też: Usuną protestujących sprzed Sądu Najwyższego. Przez przyjazd Trumpa

Podziel się
d25ctba

Podziel się opinią

Share

d25ctba

d25ctba