Trwa ładowanie...
d6yh7g2

Znamy gwiazdy Wianków nad Wisłą!

Koncerty, pokazy, świat przedwojennej Warszawy. Czeka nas morze atrakcji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy gwiazdy Wianków nad Wisłą!
d6yh7g2

Już 20 czerwca największe plenerowe wydarzenie w Warszawie - Wianki nad Wisłą. W programie, jak zawsze dziesiątki atrakcji: w powietrzu, na ziemi i wodzie, a także mnóstwo okazji do wspólnej zabawy. Piknik Świętojański połączy w ciągu dnia oba brzegi rzeki, a wieczorem, na scenie Wianków pojawią się zagrają The Charlatans, GrubSon, Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing oraz Rebeka.

Świetnej muzyki można będzie posłuchać podczas tegorocznych Wianków nad Wisłą nie tylko wieczorem. Po raz pierwszy muzyka będzie rozbrzmiewać w ciągu dnia na retro scenie. Zagra tam Janek Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne. Ich współczesne wersje dawnych szlagierów jak „La Paloma” czy „W Saskim Ogrodzie” przeniosą publiczność w świat przedwojennej Warszawy, wskrzeszą beztroską atmosferę tamtych lat. Po raz pierwszy na Wiankach będzie można spędzić popołudnie w tanecznym klimacie, ucząc się warszawskich tańców, podglądając kroki flisackiego szota i słuchając prawdziwej gwary warszawskiej.

Będą niespodzianki i wydarzenia specjalne z okazji jubileuszu 60-lecia Stołecznej Estrady. Na koniec zobaczymy imponujący pokaz sztucznych ogni. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.

d6yh7g2

Wianki nad Wisłą
20 czerwca, godz. 14.00 - 24.00
Podzamcze.

Przeczytajcie też: Co dalej z rewitalizacją Pragi? Aktywiści wystosowali do prezydent List Otwarty

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2