Trwa ładowanie...

Znamy pierwszą gwiazdę Orange Warsaw Festival 2014

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym

Share
Znamy pierwszą gwiazdę Orange Warsaw Festival 2014
d40ojoc

Znamy pierwszą gwiazdę Orange Warsaw Festival 2014. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym . Właśnie ogłoszono na profilu facebookowym festiwalu, że pierwszym headlinerem jest Kings of Leon. Kto następny? Queens Of The Stone Age i Florence And The Machine? Reszty zespołów możemy się na razie tylko domyślać.

Już wiem, kto zagra w tym roku na OrangeWarsaw. Na razie mogę napisać tylko tyle KOLQOTSAFATMDGSDDK - napisał na swoim Twitterzedzisiaj rano Jarosław Kuźniar. Można się domyślać, że jest to zbitka pierwszych liter grup, które wystąpią na festiwalu. KOL to oficjalnie ogłoszony Kings of Leon, następne litery oznaczają zapewne Queens Of The Stone Age i Florence And The Machine. Nie jest to jednak informacja potwierdzona. Organizatorzy potwierdzą ją w najbliższych dniach.

d40ojoc

Orange Warsaw Festival w 2013 r. przeniósł się z Pepsi Areny, stadionu Legii Warszawa na Stadion Narodowy. Gwiazdą zeszłorocznej edycji imprezy była Beyonce, a także Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim. Pierwszy Orange Warsaw Festival odbył się 6 września 2008 r na placu Defilad. Sześć koncertów obejrzało wtedy ponad 35 tysięcy warszawiaków.

Byliście na poprzednich edycjach Orange Warsaw Festival? Jak Wam się podobało?

Kings of Leon "Sex on fire":

d40ojoc

Podziel się opinią

Share
d40ojoc
d40ojoc