Trwa ładowanie...

Znamy wydarzenia Nocy Pragi!

14 czerwca Praga Północ kolejny raz w jedną noc pokazuje to, co ma najlepszego

Znamy wydarzenia Nocy Pragi!
d1qmbav
d1qmbav

Praga Północ kolejny raz w jedną noc oferuje to, co ma najlepszego. Tegoroczna, czwarta edycja Nocy Pragi odbędzie się 14 czerwca. Praskie instytucje, kawiarnie oraz kluby przygotowały na ten dzień wyjątkowe atrakcje. Na terenie Fabryki Wódek Koneser odbędzie się koncert z cyklu "Muzyki od metra" wystąpią m.in. Łona, Webber & The Pimps oraz Vienio – Profil Pokoleń.Darmowe wejściówki na koncert do odbioru 13 czerwca w sekretariacie Domu Kultury TuPraga (ul. Dąbrowszczaków 2) w godzinach 12.00-17.00 oraz na dwie godziny przed koncertem w Koneserze.

Podobnie jak w latach ubiegłych, warszawska Praga w swoich obchodach będzie nawiązywała do swojej imienniczki - Pragi czeskiej. Tegoroczna "Noc Pragi" będzie wzbogacona artystycznym desantem z Žižkova, "bliźniaczej" dzielnicy ze stolicy Czech. W Kinie Praha tego dnia rozpocznie się trzydniowy przegląd kultowych filmów czeskich . W restauracji Babalu rozpocznie się tydzień kuchni czeskiej. Zaś w Łysym Pingwinie "Ahoj Žižkov!" – wideowycieczka po niezwykłej dzielnicy czeskiej Pragi.

Nie zabraknie także akcentów związanych z wyjątkową kulturą warszawskiej Pragi. W kawiarni Stara Praga wystąpią: Kapela Praska, Sylwester Kozera, założyciel Kapeli Czerniakowskiej oraz Folklor Miejski – Heniek Małolepszy i Marcin „Axis” Żebrowski. W Oparach Absurdu zaś odbędzie się występ Grupy Teatralnej Warszawiaki. Bar mleczny Ząbkowski zaprasza na kultową praską kuchnię do ostatniego gościa: pyzy w słoikach, flaki, rosół i pierogi. A to wszystko przy akompaniamencie praskiej muzyki na żywo! __

Pełen program Nocy Pragi znajdziecie na stronie wydarzenia .

d1qmbav
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qmbav