Trwa ładowanie...
d6yh7g2

Znamy wydarzenia Nocy Pragi!

14 czerwca Praga Północ kolejny raz w jedną noc pokazuje to, co ma najlepszego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy wydarzenia Nocy Pragi!
d6yh7g2

Praga Północ kolejny raz w jedną noc oferuje to, co ma najlepszego. Tegoroczna, czwarta edycja Nocy Pragi odbędzie się 14 czerwca. Praskie instytucje, kawiarnie oraz kluby przygotowały na ten dzień wyjątkowe atrakcje. Na terenie Fabryki Wódek Koneser odbędzie się koncert z cyklu "Muzyki od metra" wystąpią m.in. Łona, Webber & The Pimps oraz Vienio – Profil Pokoleń.Darmowe wejściówki na koncert do odbioru 13 czerwca w sekretariacie Domu Kultury TuPraga (ul. Dąbrowszczaków 2) w godzinach 12.00-17.00 oraz na dwie godziny przed koncertem w Koneserze.

Podobnie jak w latach ubiegłych, warszawska Praga w swoich obchodach będzie nawiązywała do swojej imienniczki - Pragi czeskiej. Tegoroczna "Noc Pragi" będzie wzbogacona artystycznym desantem z Žižkova, "bliźniaczej" dzielnicy ze stolicy Czech. W Kinie Praha tego dnia rozpocznie się trzydniowy przegląd kultowych filmów czeskich . W restauracji Babalu rozpocznie się tydzień kuchni czeskiej. Zaś w Łysym Pingwinie "Ahoj Žižkov!" – wideowycieczka po niezwykłej dzielnicy czeskiej Pragi.

Nie zabraknie także akcentów związanych z wyjątkową kulturą warszawskiej Pragi. W kawiarni Stara Praga wystąpią: Kapela Praska, Sylwester Kozera, założyciel Kapeli Czerniakowskiej oraz Folklor Miejski – Heniek Małolepszy i Marcin „Axis” Żebrowski. W Oparach Absurdu zaś odbędzie się występ Grupy Teatralnej Warszawiaki. Bar mleczny Ząbkowski zaprasza na kultową praską kuchnię do ostatniego gościa: pyzy w słoikach, flaki, rosół i pierogi. A to wszystko przy akompaniamencie praskiej muzyki na żywo! __

d6yh7g2

Pełen program Nocy Pragi znajdziecie na stronie wydarzenia .

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2