Trwa ładowanie...

Znęcał się nad matką

Mężczyzna uderzał 89-letnią, niepełnosprawną kobietę po twarzy, głowie i ramionach, poniżał i wyzywał ją, a także groził, że zabije

Share
Znęcał się nad matką
djikg30

Starsza kobieta zadzwoniła na policję po pomoc. Rozmowa została w którymś momencie przerwana. Bielańscy policjanci pojechali do lokalu przy ulicy Broniewskiego. Na miejscu zastali 89-letnią kobietę i jej syna Tomasza K.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że jej syn od bardzo długiego czasu znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Bardzo często zdarzało się, że stosował wobec niej przemoc, uderzał, szarpał, bił po całym ciele. Do tego kobieta była poniżana i wyzywana. Agresywnemu mężczyźnie zdarzyło się uderzyć niepełnosprawną matkę w twarz, rozbić jej butelkę na głowie i podrzeć jej koszulę nocną. Syn groził jej również pozbawieniem życia. Kobieta przyznała, że poważnie obawia się, że mógłby on spełnić te groźby. Coraz częściej zdarzało się bowiem, że zupełnie nie panował nad sobą i nad tym, co robił.

Mundurowi, zatrzymali Tomasza K. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, gdyż we krwi miał prawie 3 promile alkoholu. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez 50-latka. Sąd zastosował wobec agresywnego członka rodziny 2-miesięczny areszt.. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

djikg30

Podziel się opinią

Share
djikg30
djikg30