Trwa ładowanie...

Zniżki na Zimowy Narodowy dla mieszkańców Saskiej Kępy

Rekompensata za festiwalowe hałasy?

Share
Zniżki na Zimowy Narodowy dla mieszkańców Saskiej Kępy
d44h8ns

Zimowy Narodowy zaprasza mieszkańców Saskiej Kępy na łyżwy w zniżkowej cenie.Od 24 do 28 listopada osoby zameldowane w tej części Warszawy będą mogły kupić bilet normalny w cenie ulgowego na dowolnie wybrane lodowisko i godzinę.

"Sąsiedzkie ślizganie" to akcja, która ma na celu wzmocnić więzi Zimowego Narodowego z mieszkańcami Saskiej Kępy- czytamy na stronie Stadionu. A może raczej zrekompensować festiwalowe hałasy, które musieli znosić mieszkańcy okolic Narodowego w okresie wakacyjnym?**

Przypomnijmy:w lipcu bieżącego roku wystosowano protest, pod którym podpisało 2 tysiące sąsiadów obiektu. Mieszkańcy Saskiej Kępy skierowali swój protest do stołecznego ratusza, wydziału środowiska oraz na policję. Protest był przeciwko "uciążliwemu i długotrwałemu zakłócaniu spokoju" przez organizatorów czerwcowego Orange Warsaw Festiwal. Trzęsły się ściany, lampy na suficie, ubrania na wieszakach w szafach, „chodziły” donice na parapetach oraz meble. U jednej z mieszkanek znacznie pogłębiły się pęknięcia w ścianach - pisali sąsiedzi Stadionu Narodowego.

d44h8ns

Od 24 do 28 listopada wszystkie osoby zameldowane na Saskiej Kępie będą mogły skorzystać z ulgowego biletu na dowolnie wybrany slot na lodowisku A lub B. Zamiast biletu normalnego, sąsiedzi z Saskiej Kępy kupując bilet na lodowisko A zapłacą 10 zł zamiast 13 zł, a na lodowisko B 12 zł zamiast 15.Uczciwa rekompensata?

d44h8ns

Podziel się opinią

Share
d44h8ns
d44h8ns