Trwa ładowanie...

Warszawa. Brutalny napad w autobusie. Policja pokazała sprawcę

Żoliborska policja prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Poszukuje młodego mężczyzny, który zranił innego pasażera w twarz, wychodząc z autobusu.
Share
Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował pasażera autobusu
Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował pasażera autobusuŹródło: Policja, Fot: Policja
d3dj66x

Do zdarzenia doszło 31 października 2019 r. w autobusie linii 186 jadącym w kierunku Ochoty, na wysokości przystanku "Osiedle Potok".

- Jeden z pasażerów zwrócił młodemu mężczyźnie uwagę, że położył nogi na siedzenie – przekazała Wawalove p.o. oficera prasowego Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

Pasażer ten usiadł na swoje miejsce. Młody mężczyzna, któremu była zwracana uwaga, miał jednak ostry przedmiot. Wychodząc z autobusu, zranił nim pokrzywdzonego w twarz. Następnie wysiadł. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Nie ustalano, jakim narzędziem zaatakował napastnik.

d3dj66x

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat. Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami 47 723-71-16 wew. 114 lub na numer alarmowy 112. Informacje można także przesyłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy KPD-5111/19.

To niejedyne zdarzenie, do którego doszło w ubiegłym roku w środkach stołecznej komunikacji miejskiej.

Policja z Pragi Północ poszukuje osób w związku z pobiciem w sierpniu ub.r. mężczyzny w rejonie Dworca Wileńskiego. Napastnicy podeszli do przechodnia i bez wyraźnej przyczyny zaczęli go bić. Mieli ze sobą dużego, czarnego psa w typie doga niemieckiego. Uciekli spłoszeni przez świadków.

W sierpniu doszło do napadu na taksówkarza w Pruszkowie. 17-latek pod koniec przejazdu taksówką przyłożył nóż do szyi kierowcy. Towarzysząca mu dziewczyna zabrała gotówkę z samochodu. Napastników udało się złapać m.in. dzięki nagraniu kamery z wnętrza samochodu.

W kwietniu ukraiński aktor występujący w Teatrze Powszechnym został uderzony w twarz w autobusie. Sprawcą okazał się były wykładowca UKSW. Napastnik trafił na obserwację psychiatryczną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3dj66x

Podziel się opinią

Share
d3dj66x
d3dj66x