Trwa ładowanie...

Zrób sobie selfie 3D w Koperniku!

Kapsuła 3D będzie dostępna bezpłatnie

Share
Zrób sobie selfie 3D w Koperniku!
d43nyee

Każdy wie, co to jest selfie, nie raz każdy z nas je sobie robił. Trend, który powstał dzięki połączeniu możliwości oferowanych przez smartfony i media społecznościowe spowodowało, że nikomu to pojęcie nie jest już obce. Jednak pewnie nikt z Was nie ma w swoim telefonie w pełni trójwymiarowego zdjęcia samego siebie. Centrum Nauki Kopernik daje Wam tę możliwość!

- Od 16 do 21 grudnia zapraszamy do Kopernika. Dzięki wyjątkowej kapsule 3D będzie można wykonać skan 3D samego siebie i przenieść go do swego telefonu. Połączenie skanowania i technologii rozszerzonej rzeczywistości pozwoli nam postawić się (dosłownie) w każdej sytuacji, którą jest w stanie zarejestrować kamera telefonu - informuje Wawalove.pl Katarzyna Nowicka z Centrum Nauki Kopernik .

d43nyee

To nie wszystko! Gotowe skany posłużą do stworzenia specjalnej wystawy w "Koperniku". Oznacza to, że każdy uczestnik akcji stanie się elementem wyjątkowego projektu artystycznego.

Warto jest mieć ze sobą smartfon z systemem iOS bądź Android. Jeśli takiego nie masz, będzie możliwość skorzystać z dostępnych na miejscu z tabletów. Kapsuła 3D będzie dostępna bezpłatnie, na parterze przy wejściu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Wydarzenie jest możliwe dzięki projektowi "Innovation Telepor", stworzonego przez Poznań oraz Art & Fasion Forum. Poza możliwością zeskanowania się odwiedzający poznają możliwości technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) na przykładzie interaktywnej prezentacji Poznania. Do tej pory „Innovation Teleport” podróżował po Europie tj. Wiedniu, Londynie, Berlinie czy Paryżu.

d43nyee

Podziel się opinią

Share
d43nyee
d43nyee