Zrób sobie selfie 3D w Koperniku!

Kapsuła 3D będzie dostępna bezpłatnie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrób sobie selfie 3D w Koperniku!

Każdy wie, co to jest selfie, nie raz każdy z nas je sobie robił. Trend, który powstał dzięki połączeniu możliwości oferowanych przez smartfony i media społecznościowe spowodowało, że nikomu to pojęcie nie jest już obce. Jednak pewnie nikt z Was nie ma w swoim telefonie w pełni trójwymiarowego zdjęcia samego siebie. Centrum Nauki Kopernik daje Wam tę możliwość!

Przeczytajcie też:  „Pijany kierowca” powrócił do CNK

- Od 16 do 21 grudnia zapraszamy do Kopernika. Dzięki wyjątkowej  kapsule 3D będzie można wykonać skan 3D samego siebie i przenieść  go do swego telefonu. Połączenie skanowania i technologii rozszerzonej rzeczywistości pozwoli  nam postawić się (dosłownie) w każdej sytuacji, którą jest w stanie zarejestrować kamera telefonu - informuje Wawalove.pl Katarzyna Nowicka z Centrum Nauki Kopernik .

To nie wszystko! Gotowe skany posłużą do stworzenia specjalnej wystawy w "Koperniku". Oznacza to, że każdy uczestnik akcji  stanie się elementem wyjątkowego projektu artystycznego. 

Warto jest mieć ze sobą smartfon z systemem iOS bądź Android. Jeśli takiego nie masz, będzie możliwość skorzystać z dostępnych na miejscu z tabletów. Kapsuła 3D będzie dostępna bezpłatnie, na parterze przy wejściu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Wydarzenie jest możliwe dzięki projektowi "Innovation Telepor", stworzonego przez Poznań oraz Art & Fasion Forum. Poza możliwością zeskanowania się odwiedzający poznają możliwości technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) na przykładzie interaktywnej prezentacji Poznania. Do tej pory „Innovation Teleport” podróżował po Europie tj. Wiedniu, Londynie, Berlinie czy Paryżu.

Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.