Trwa ładowanie...
holderName

ZTM przypomina: "1 listopada płacimy za bilety". Warszawiacy chętnie kupują

Wśród pasażerów pojawiła się nieprawdziwa informacja, dotycząca bezpłatnych przejazdów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ZTM przypomina: "1 listopada płacimy za bilety". Warszawiacy chętnie kupują
holderName

Zarząd Transportu Miejskiego uczula wszystkich korzystających ze stołecznej komunikacji, że w dniu Wszystkich Świętych obowiązuje normalna taryfa biletowa. Każdy, kto zamierza skorzystać z usług ZTM powinien więc w razie kontroli okazać ważny bilet na przejazd. Dotyczy to zarówno linii kursujących regularnie, jak i okresowych połączeń cmentarnych.

Pewnym ułatwieniem jest fakt, iż w przypadku tych ostatnich obowiązuje tylko pierwsza strefa biletowa, nawet dla linii podmiejskich C37 i C81. Warto pamiętać o szczegółach, ponieważ jazda bez biletu może zakończyć się wystawieniem wezwania do zapłaty w wysokości 266 zł. Jednocześnie Zarząd Transportu Miejskiego przekazał, że podróżni chętnie korzystają z uruchomionych, dodatkowych punktów sprzedaży. Znajdują się one przy: Cm. Bródnowskim (brama św. Wincentego), Cm. Północnym (brama główna), Cm. Powązkowskim, rondzie Wiatraczna, zbiegu Marszałkowskiej i Królewskiej oraz na pl. Narutowicza.

Pasażerowie kupili dziś bilety o wartości 40 tys. zł. Najwięcej jednorazowych przesiadkowych.

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

holderName

Pasażerowie wykupili dziś, jak do tej pory, bilety na łączną kwotę ponad 40 tys. zł. Największą popularnością cieszą się jak zwykle, jednorazowe przesiadkowe. 1 listopada, równie chętnie sprzedają się bilety dobowe.

Przeczytajcie też: Trwa kwesta na rzecz Starych Powązek. "Już wczoraj zebrano 45 tys. zł"

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName