Trwa ładowanie...
d46y3gg

ZTM spyta pasażerów o opinię. Przetestuj metro i kolej w Warszawie

ZTM w nadchodzącą środę zaprosi mieszkańców Warszawy do testowania Szybkiej Kolei Miejskiej i metra. Najważniejsze jest zdanie osób niepełnosprawnych
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ZTM spyta pasażerów o opinię. Przetestuj metro i kolej w Warszawie
ZTM spyta pasażerów o opinię. Przetestuj metro i kolej w Warszawie (iStock.com)
d46y3gg

ZTM – testy na stacji Warszawa Gdańska

Zarząd Transportu Miejskiego w najbliższą środę o 11 zaprasza Warszawiaków to testowania metra i kolei. Na stacji Warszawa Gdańska zostaną wówczas podstawione pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – 27WE Elf oraz 35WE Impuls. Zainteresowani będą mieli okazję przejechać się jednym z nich na stację Warszawa Stadion.

ZTM – testy na stacji Stadion Narodowy

W godzinach 13.15-14:30 na przystanku metra Stadion Narodowy będzie można omówić i obejrzeć z ZTM aranżację i wyposażenie pociągu metra – Inspiro.

d46y3gg

Znaczenie ankiet

Wypełnione przez uczestników spotkania ankiety mają dla władz miast bardzo duże znaczenia. To właśnie na ich podstawie Zarząd Transportu Miejskiego opracuje raport, w który podsumowane będą wszelkie zgłoszone uwagi i propozycje. Wyniki testowania składów mają posłużyć poprawie jakości funkcjonowania Warszawskiego Transportu Publicznego.

Najważniejsi odbiorcy

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca do wzięcia w udziału w wystawianiu oceń wszystkich pasażerów komunikacji miejskiej. Każda opinia ma znaczenia, choć szczególnie ważnymi odbiorcami akcji są przedstawiciele organizacji zajmującym się pomocom i problemami osób niepełnosprawnych. Priorytetem ZTM jest dotarcie do grupy odbiorców dla których swobodne poruszanie po Warszawie jest utrudnione.

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg