Trwa ładowanie...

Zwiedź Elektrociepłownię Siekierki!

10 maja dzień otwarty!

Share
Zwiedź Elektrociepłownię Siekierki!
dxivtxy

W sobotę 10 maja odbędzie się Dzień Otwarty w Elektrociepłowni Siekierki. Zwiedzanie będzie miało miejsce od godziny 9:00 do 14:00 i zajmie około 1 godziny. Zapisy będą aktywne w dniach 1 - 9 maja. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy rodziców z dziećmi powyżej 6 roku życia - mówią organizatorzy - Jednocześnie informujemy, że architektura zakładu uniemożliwia nam przyjęcie osób niepełnosprawnych.

Przewodnicy zaprezentują pracujące instalacje: Mokrego Odsiarczania Spalin (MIOS) i Katalitycznego Odazotowania Spalin (SCR), które zostały zrealizowane z wykorzystaniem dofinansowania pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.* Dzięki tym nowoczesnym, proekologicznym inwestycjom, elektrociepłownia dba o czyste powietrze dla mieszkańców Warszawy.*

dxivtxy

Zachęcamy do uczestnictwa w wycieczkach z przewodnikami po naszym zakładzie –* największej elektrociepłowni w Polsce i drugiej pod względem wielkości w Europie* - mówią organizatorzy - Jest to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak wytwarzane są ciepło, energia elektryczna oraz przekonać się, jak działamy na rzecz środowiska naturalnego.

* TUTAJ można zapisać się na wycieczkę. *

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dxivtxy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxivtxy
dxivtxy