Trwa ładowanie...
d298nrl

Zwiedź Mazowsze za 67 zł. Nowa oferta Kolei Mazowieckich

Bilet Turysty - wakacyjna propozycja mazowieckich kolejarzy
Share
Zwiedź Mazowsze za 67 zł. Nowa oferta Kolei Mazowieckich
d298nrl

Bilet Turysty, wprowadzony właśnie przez Koleje Mazowieckie pozwala za kilkadziesiąt złotych zwiedzić nasz region jeżdżąc pociągami KM. Zwiedzać Mazowsze można jeżdżąc pociągami spółki bez ograniczeń przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10 kolejno po sobie następujących dni kalendarzowych.

Ten bilet sieciowy (imienny) uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami KM (za wyjątkiem pociągu „Słoneczny”), na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica.

Można więc, np. pojechać do Sierpca, zostać tam 2 dni i kontynuować podróż na tym samym bilecie, np. do Siedlec. W dzień, który podróżny zdecyduje się wykorzystać bilet, może odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów w dowolnym kierunku.

d298nrl

- Bilet Turysty wyróżnia się przede wszystkim ze względu na swoją elastyczność. To podróżny decyduje kiedy i na jakiej linii będzie podróżował, a ma na to 3 dni. Żaden z przewoźników kolejowych w Polsce nie ma takiej oferty – chwali się Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich i pomysłodawca oferty.

Każdy, kto zakupi bilet, dostanie karnet, na którym dokona legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. Cena, według taryfy normalnej wynosi 67,00 zł. KM nie stosuje tu niestety żadnych ulg. Oferta obowiązuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia, jednak bilet można już kupic 7 dni przed planowanym terminem w każdej kasie KM.

Przeczytajcie też: Drogeria w budynku przy pl. Zamkowym. "Braliśmy pod uwagę prestiżowe usytuowanie"

d298nrl

Podziel się opinią

Share
d298nrl
d298nrl