Trwa ładowanie...

Zwiedź nocą Stadion Narodowy!

Zobacz miejsca na co dzień niedostępne - niesamowitą Lożę Kryształową czy garderoby przybywających na koncerty artystów!

Share
Zwiedź nocą Stadion Narodowy!
d3p8urn

Już w najbliższą sobotę w godz. 20:00–23:20 rozpocznie się nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego. Zwiedzający będą mogli zobaczyć miejsca, które na co dzień nie są dostępne m.in. garderobę artystów przybywających na koncerty czy oryginalną Lożę Kryształową.

Stadion będzie na ten wyjątkowy wieczór specjalnie przygotowany: będziemy wyświetlać filmy z pobytu gwiazd muzyki na Stadionie Narodowym i zdjęcia z najciekawszych imprez. Szykujemy też parę niespodzianek, dlatego prosimy gości, aby zabrali ze sobą latarki – zapowiadają organizatorzy.

d3p8urn

W ramach tej wyjątkowej wycieczki będzie można również zobaczyć najciekawsze elementy wszystkich pozostałych tras dostępnych na Stadionie.

Zwiedzanie Stadionu Narodowego rozpocznie się w recepcji wycieczek (od strony ul. Zielenieckiej). Wycieczki będą odbywać się co 20 minut, wejście ostatniej grupy z przewodnikiem o godz. 23:20.

Wśród uczestników wycieczek rozlosowanych zostanie 10 dwuosobowych zaproszeń do Planetarium Centrum Nauki Kopernik!

Bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy – 10 zł, rodzinny – 40 zł. Dzieci do lat 5 towarzyszące osobom dorosłym wchodzą bezpłatnie.

d3p8urn

Podziel się opinią

Share
d3p8urn
d3p8urn