Trwa ładowanie...
d3af8qa

Zwłoki mężczyzny na chodniku. "Najprawdopodobniej to samobójstwo"

W pobliżu mężczyzny znaleziono broń, pocisk oraz łuskę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki mężczyzny na chodniku. "Najprawdopodobniej to samobójstwo"
d3af8qa

Mężczyznę z raną postrzałową głowy znaleziono na chodniku przy ul. Chełmońskiego w Grodzisku Mazowieckim. Przy jego ciele leżał pistolet. Zdaniem prokuratury, okoliczności zdarzenia świadczą o tym, że "najprawdopodobniej było to samobójstwo". Wciąż nieznana jest tożsamość mężczyzny.

- We wtorek po godzinie 20 policjanci otrzymali informację od przejeżdżającego ulicą Chełmońskiego kierowcy, że na chodniku, obok jezdni, leży mężczyzna. Obok niego znaleziono również broń, pocisk oraz łuskę. Lekarz stwierdził zgon w wyniku rany postrzałowej głowy - mówi WawaLove.pl st. asp. Katarzyna Zych, rzeczniczka komendy w Grodzisku Mazowieckim.

- Przy zmarłym nie znaleziono żadnych dokumentów. Do tej pory nie udało nam się ustalić danych tej osoby. Wiek określono na około 50-60 lat - dodaje Zych. Policja nadal stara się ustalić tożsamość, natomiast dalszymi czynnościami zajmuje się prokuratura w Grodzisku Mazowieckim.

d3af8qa

Samobójstwo?

- Strzał oddany został z bliskiej odległości. Świadczy o tym charakterystyczny wygląd rany postrzałowej. Widoczne jest odwzorowanie lufy pistoletu na części ciała, gdzie oddany został strzał. Nie wykluczamy żadnej wersji, jednak z dużym prawdopodobieństwem można mówić o tym, że było to samobójstwo - mówi WawaLove.pl prokurator Dariusz Ślepokura.

Zwłoki mężczyzny zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej w Warszawie. Tam zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Źródło: (Policja/WawaLove.pl)

d3af8qa

Przeczytaj też: Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa podczas Sylwestra. Duże zmiany w centrum

d3af8qa

Podziel się opinią

Share

d3af8qa

d3af8qa