Trwa ładowanie...
d2o8hmw
mokotów

Zwrócili sprzątaczce uwagę, żeby umyła okna. Takiej odpowiedzi się nie spodziewali

Internauci gratulują odwagi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwrócili sprzątaczce uwagę, żeby umyła okna. Takiej odpowiedzi się nie spodziewali
d2o8hmw

*W jednym z bloków na warszawskim Mokotowie pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Mieszkańcy zwrócili uwagę pani, która sprząta budynek, aby do swoich obowiązków dodała mycie okien. "Niech umyje je zarząd" - odpowiedziała gospodyni. *

"Mieszkańcy uprzejmie proszą o umycie wszystkich okien w bloku" - brzmi treść ogłoszenia przyczepionego w bloku.

Na kartce dopisano długopisem kilka zdań. Ich autorką jest gospodyni budynku. "Jestem osobą, która rozumie, więc do mnie się mówi, nie pisze po ścianach jak menele. Za 600 zł miesięcznie robię budynek i, czynem społecznym, teren, więc okna niech umyje zarząd - społecznie" - napisała.

d2o8hmw

Zdjęcie opublikowała na Twitterze była działaczka partii Razem. "Dla pani największe brawa na świecie" - napisała pod zdjęciem.

Mokotów, Warszawa, wrzucone za zgodą robiącego zdjęcie, a dla pani największe brawa na świecie
u2014 Alicja Czubek (@AlicjaCzubek)

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci gratulują gospodyni odwagi. "Mistrzyni ciętej riposty!" - skomentowała pani Anna. Inny internauta napisał: "Brawo pani gospodyni". "Pani sprzątająca ma w kontrakcie sprzątanie klatki, a jak pan burak chce mieć czyste okna to niech płaci od sztuki" - dodał kolejny.

d2o8hmw

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Rozdzieliła ich wojna. Pan Zbigniew szuka szkolnej miłości sprzed lat

Podziel się
d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw