Trwa ładowanie...
d1j4792

10 listów gończych i zatrzymanie na ulicy w Warszawie

Policjanci z Piaseczna zatrzymali na jednej z ulic w Warszawie mężczyznę, który był poszukiwany 10 listami gończymi. 33-latek ukrywał się od sześciu lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego 10 listami gończymi
Warszawa. Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego 10 listami gończymi (policja.waw.pl, Fot: Policja)
d1j4792

Policja z Mazowsza wystawiła listy gończe za mężczyzną i poszukiwała go ze względu na liczne przestępstwa, które popełnił na terenie całego kraju.

Jak poinformowali funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Piaseczna, poszukiwany dokonał licznych przestępstw za pośrednictwem portali internetowych zajmujących się kontaktowaniem sprzedawców z klientami.

Pierwsze listy gończe za 33-latkiem wydano w 2014 r. Ich autorami były prokuratury rejonowe w Rzeszowie, Łodzi i Poznaniu.

d1j4792

Mężczyznę ścigali również śledczy z Piaseczna. I to właśnie tamtejszej policji udało się namierzyć podejrzewanego o oszustwa.

Dzięki działaniom funkcjonariuszy doszło do zatrzymania 33-latka na ulicy Smoczej w Warszawie. Sąd przychylił się do wniosku o areszt. Za przestępstwa, które będzie odpowiadał poszukiwany listami gończymi grozi łączna kara do 8 lat więzienia.

Przypomnijmy, że list gończy jest wydawany przez prokuratora, w formie ogłoszenia publicznego, o wydaniu nakazu aresztowania za podejrzanym. To jeden ze ze środków przymusu mających zapewniać prawidłowy przebieg i skuteczność postępowania karnego.

Źródło: policja.waw.pl

d1j4792

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

d1j4792

Podziel się opinią

Share
d1j4792
d1j4792