Trwa ładowanie...
d1oqi76

Poszukiwania 17-letniej Kamili. Cierpi na stany lękowe

Zaginęła 17-letnia Kamila. Nastolatka wyszła z domu 28 grudnia i do tej pory nie dała znaku życia. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja poszukuje 17-letniej Kamili Urbaniak
Policja poszukuje 17-letniej Kamili Urbaniak (East News)
d1oqi76

Policjanci z wydziału nieletnich północnopraskiej komendy poszukują 17-letniej Kamili Urbaniak. Dziewczyna 28 grudnia 2019 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Jagiellońskiej 51 pod numerem telefonu: (22) 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112. Informacje o Kamili można także kierować na adres mailowy oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Poszukiwania 17-letniej Kamili Urbaniak prowadzą funkcjonariusze z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

17-latka 6 stycznia jeszcze kontaktowała się ze swoimi rodzicami. Miała im powiedzieć, że jest bezpieczna. Od tego momentu się nie odezwała. Ma wyłączony telefon. Nie wiadomo, gdzie jest i z kim.

d1oqi76

Kamila ma około 164 cm wzrostu, długie, czarne, proste włosy i niebieskie oczy. Dziewczyna cierpi na stany lękowe. Na przegubach rąk ma blizny po samookaleczeniach. Nosi ciemne okulary korekcyjne.

Prośbę o pomoc opublikowała także jej matka na Facebooku.

d1oqi76

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Sondaż. "Bardzo ciekawa druga tura"

d1oqi76

Podziel się opinią

Share
d1oqi76
d1oqi76