Trwa ładowanie...

Warszawa. Komunikacja miejska zmienia rozkład jazdy. Sprawdź, kiedy zacznie obowiązywać

Czas świąt Bożego Narodzenia, sylwestra i Nowego Roku dla wielu oznacza wolne dni i wizyty rodzinne oraz przyjacielskie. Jeśli swoich najbliższych będziecie odwiedzać w Warszawie i planujecie w najbliższych dniach poruszać się po mieście komunikacją miejską, sprawdźcie, jak zmieni się rozkład autobusów, tramwajów i metra.

Share
Warszawa. Komunikacja miejska zmienia rozkład jazdy. Sprawdź, kiedy zacznie obowiązywać
Źródło: um.warszawa.pl, fot: UM Warszawa
d2h7dr7
  • ZTM w Warszawie informuje, że zmiany będą obowiązywać już od 21 grudnia
  • Część połączeń zostanie wzmocniona
  • Na ulicach Warszawy pojawią się też dodatkowe linie

Zgodnie z komunikatem ZTM zmiany w kursowaniu pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego będą obowiązywać od 21 grudnia br. do 6 stycznia 2020 r.

Przed świętami autobusy wybranych linii będą kursowały częściej. Dodatkowo uruchomiona zostanie także linia autobusowa C40 łącząca Metro Młociny z Cmentarzem Północnym.

d2h7dr7

Zmiany w komunikacji, związane przede wszystkim z przerwą świąteczną w szkołach, zostaną wprowadzone 23 grudnia, od 27 do 31 grudnia, a także 2 i 3 stycznia przyszłego roku.

W Warszawskim Transporcie Publicznym w Wigilię będą obowiązywały sobotnie rozkłady jazdy, ale autobusy i tramwaje najpopularniejszych linii oraz metro będą kursowały częściej. Ograniczenia w kursowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone w godzinach popołudniowo-wieczornych.

W święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i święto Trzech Króli komunikacja miejska będzie kursowała zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone także w czasie nocy sylwestrowej. Ze szczegółami kursowania pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego w sylwestra można zapoznać się na stronie ZTM.

d2h7dr7

Źródło: UM Warszawa

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Protest ws. sądów. Emocjonalne wystąpienie Igora Tuleyi

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2h7dr7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h7dr7
d2h7dr7