Trwa ładowanie...

"100 leżaków i ekran" na Polu Mokotowskim. Znamy repertuar

Osiem dni i osiem różnych filmów. Co tym razem warszawiacy obejrzą w plenerze?

"100 leżaków i ekran" na Polu Mokotowskim. Znamy repertuar
d44x7d7
d44x7d7

Przez całe wakacje przy Pubie Lolek na Polu Mokotowskim działać będzie kino plenerowe na sto leżaków. Od 8 lipca, aż do 26 sierpnia, w każdą środę warszawiacy będą mogli oderwać się od codziennych obowiązków przy plenerowym, leżakowym kinie.

100 leżaków i ekran to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach, a wygrać będzie można atrakcyjne nagrody. Na czas trwania pokazów zapewnione zostaną również hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego będzie mogła bezpłatnie połączyć się z internetem.

Wydarzenie zainaugurował 1 lipca zrekonstruowany cyfrowo film Marka Piwowskiego - "Rejs". Fani kina akcji nie powinni przegapić filmów z Jasonem Stathamem: "Blitz" i "Transporter 3". Nie zabraknie też komedii (m.in. francuski "Szef") oraz filmów familijnych "Asterix i Obelix. W służbie jej królewskiej mości" oraz "Wakacje Mikołajka".

Harmonogram pokazów:

8 lipca - "Asterix i Obelix. W służbie jej królewskiej mości"
15 lipca - "Między słowami"
22 lipca - "Zapaśnik"
29 lipca - "Blitz",
5 sierpnia - "Szef"
12 sierpnia - "Transporter 3"
19 sierpnia - "Magic Mike"
26 sierpnia - "Wakacje Mikołajka"

d44x7d7

Seanse rozpoczynają się tuż po zmroku. Wcześniej, od godz. 20, widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Na wszystkie seanse wstęp wolny.

d44x7d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44x7d7