Trwa ładowanie...
dx3fsva

1000 miejsc, w których ukrył się Tomasz Chada

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1000 miejsc, w których ukrył się Tomasz Chada
dx3fsva

Poszukiwany przez policję warszawski raper Tomasz Chada wciąż jest na wolności i na swoim facebookowym profilu pokazuje, jak normalnie życie wiedzie. Jeżdżę samochodem po całej Polsce (nie dalej jak, miesiąc temu miałem nawet dwie kontrole), pokazuje się na koncertach, korzystam z telefonu i naprawdę funkcjonuje jak niemal każdy z Was. W takim wypadku jestem za tym, żeby pieniądze, które idą na utrzymanie policji trafiły do sierocińców. Będę chciał to sam się znajdę. Pomyślności - napisał niedawno.

Tymczasem na Facebooku w siłę rośnie fanpage "1000 miejsc, w których ukrył się Tomasz Chada", na którym internauci zamieszczają photoshopowe przeróbki zdjęcia rapera. Według nich Chada był już w Meksyku, Rio, w Watykanie, a nawet na Księżycu. Skumplował się także z Johnem Rambo. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Warszawski raper Chada wciąż nieuchwytny. "Będę chciał to sam się znajdę!”

dx3fsva

Tomasz Chada to polski raper wychowany na warszawskim Grochowie*.* Reprezentujący nurt ulicznego rapu, początkowo mocno związany z legendarną Molestą, czołowy polski wykonawca muzyki rap, wydający obecnie w wytwórni hip hopowej Step Records. Autor jednej z najlepszych płyt w 2009 roku (według felietonistów największego portalu hip hopowego w Polsce). Współpracujący z artystami z czołówki polskiej sceny, takimi jak: Pih, Pyskaty, Sokół, Sobota, Hifi Banda, Pezet, Eldo, Molesta, Ero, Onar, Peja czy Ten Typ Mes. Przez dziennikarzy i blogerów uznany za najbardziej wartościową postać wśrodowisku hip hopowym w 2009 roku. Wielokrotnie chwalony za debiutancką płytę zatytułowaną „Proceder” oraz za wspólny projekt z białostockim raperem Pihem.

Raper za napad i pobicie otrzymał 22 miesięczny wyrok pozbawienia wolności. Po ponad roku odsiadki w więzieniu w Bydgoszczy, raper wyszedł na wolność. Po wyjściu z Zakładu Karnego Chada zagrał kilkadziesiąt koncertów w całym kraju oraz rozpoczął pracę nad drugą płytą zatytułowaną "WGW" (skrót od słów "Wiara Gwarancją Wygranej"). Album ukazał się na rynku 27 maja 2011 roku debiutując na 10 miejscu na liście OLiS. Płyta "WGW" przez okres ponad 3 tygodni znajdowała się na podium najlepiej sprzedających się albumów w sieci salonów EMPIK. Wydawnictwo jak do tej pory promują cztery teledyski.

Zobacz także: Warszawskie Memy: Stołeczne Klątwy

dx3fsva

Podziel się opinią

Share

dx3fsva

dx3fsva