Trwa ładowanie...
d1qqmza

14-latek wpadł pod pociąg. Oddaj krew i ratuj życie chłopca

Krew można oddać w kilku miejscach w Warszawie, m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w punktach krwiodawstwa na Saskiej Kępie oraz przy ul. Lindleya
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
14-latek wpadł pod pociąg. Oddaj krew i ratuj życie chłopca
d1qqmza

14-letni Błażej Cymerman jadąc rowerem na trening wpadł pod pociąg. W wyniku wypadku stracił obie nogi. Jego stan jest bardzo poważny. Serwis krwiodawcy.org apeluje o oddawanie krwi dla syna byłego piłkarza Legii Warszawa. Jak informują organizatorzy, liczy się każda grupa krwi. Krew można oddać w kilku miejscach w Warszawie, m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w punktach krwiodawstwa na Saskiej Kępie oraz przy ul. Lindleya.

Do zdarzenia doszło 11 października. "14-letni chłopiec jadąc rowerem na trening do Józefowa wpadł pod pociąg. Jest w ciężkim stanie - stracił obie nogi i pilnie potrzebna jest krew - każda grupa, bo będzie z niej robione osocze dla chłopca.Jeżeli ktoś może prośba o oddanie krwi na rzecz chłopca. Pamiętajcie o poinformowaniu obsługi medycznej, że krew przeznaczacie “Dla Błażeja Cymermana ze szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie” - czytamy na Facebooku organizacji krwiodawcy.org.

W Warszawie krew można oddawać w wielu punktach. Tutaj pełna lista .

d1qqmza

Oddając krew należy zaznaczyć, że ma trafić ona do Błażeja Cymermana, numer pesel: 02251501956.

Przeczytaj też: Wilanów. Królewski Ogród Świateł rozbłyśnie na nowo

d1qqmza

Podziel się opinią

Share

d1qqmza

d1qqmza