Trwa ładowanie...
d4kxss5
Informacja prasowa

15 złotych rabatu za zakupy z aplikacją goodie na frisco.pl

Dzięki aplikacji zakupowej goodie klienci frisco.pl mogą zyskać aż 15 zł zniżki przy zakupach za minimum 100 złotych. Oferta jest ważna do 7 kwietnia br.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
15 złotych rabatu za zakupy z aplikacją goodie na frisco.pl
(Goodie)
d4kxss5

Promocja obejmuje wszystkich nowych i obecnych klientów frisco.pl, którzy korzystają z aplikacji zakupowej goodie. Aby otrzymać rabat, należy w ofercie frisco.pl umieszczonej na goodie sprawdzić specjalny kod rabatowy akcji, a następnie wpisać go podczas finalizowania zakupów na stronie frisco.pl. Po przekroczeniu 100 złotych kwota do zapłaty zmniejszy się o 15 złotych.

Zniżka może łączyć się z innymi promocjami oferowanymi przez frisco.pl w czasie trwania akcji z goodie.

Aplikacja goodie to wygodny doradca zakupowy, zapewniający szybki i łatwy dostęp do zniżek, wyprzedaży i promocji w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Informuje też o wydarzeniach na terenie galerii handlowych i rabatach dla gości restauracji. Platforma goodie jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników jako aplikacja na smartfony oraz inne urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także jako strona internetowa pod adresem www.goodie.pl.

Oferta promocyjna przy zakupach na stronie frisco.pl obowiązuje do 7 kwietnia br. i jest dostępna wyłącznie dla użytkowników aplikacji goodie. Pełny regulamin promocji można znaleźć na stronie www.goodie.pl.

d4kxss5

Podziel się opinią

Share

d4kxss5

d4kxss5