Trwa ładowanie...

151 mln zł na opiekę nad dziećmi na Mazowszu. "Ułatwienia dla studiujących mam"

Wszystko w ramach programu „Maluch 2016”.

151 mln zł na opiekę nad dziećmi na Mazowszu. "Ułatwienia dla studiujących mam"
d3rgl8f
d3rgl8f

W nadchodzącym roku w ramach wsparcia opieki nad małymi dziećmi, Mazowiecki Urząd Wojewódzki zachęca do aplikowania po środki w programie "Maluch 2016". Jego głównym celem jest tworzenie nowych miejsc opieki oraz utrzymanie już istniejących.

Wnioski mogą składać m.in. gminy, organizacje pozarządowe a także uczelnie. Poprzez ten projekt można uzyskać dofinansowanie na działalność: żłobków, klubów dziecięcych oraz opiekunów dziennych dla dzieci do 3 roku życia. W 2016 roku "Maluch" będzie realizowany w trzech modułach: tworzenia i utrzymania miejsc opieki w mazowieckich gminach, wsparcia prywatnych placówek oraz rozwoju punktów na uczelniach wyższych.

Powinny zatem z niego skorzystać młode mamy, dla których ma to być znaczące ułatwienie w łączeniu nauki z wychowaniem dziecka. Wszyscy zainteresowani mogą składać wnioski: listem poleconym (z dopiskiem „Oferta na konkurs MALUCH 2016”), osobiście w Wydziale Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (ul. Czerniakowska 44) oraz elektronicznie na adres: wps@mazowieckie.pl (w temacie wpisując: „Oferta MALUCH 2016 – moduł 1, 2 lub 3). Termin składania ofert w 1 i 3 module upływa 1 lutego 2016 r, natomiast w 2 module – 12 stycznia 2016 r.

d3rgl8f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rgl8f