Trwa ładowanie...
23-08-2012 13:33

25 sierpnia odbędzie się Bazar Tiszertów 2!

Warto się pojawić!

25 sierpnia odbędzie się Bazar Tiszertów 2!
dbmc7a5
dbmc7a5

25 sierpnia na terenie Fabryki Czekolady Wedla przy Szpitalnej 8A będzie miało miejsce wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich miłośników mody. Na Bazarze Tiszertów będzie można wyszperać niepowtarzalne koszulki (od prostych basic’ów z napisami, po małe dzieła sztuki ozdobione wymyślnymi wzorami). Tiszerty wystawione przy Szpitalnej będą pochodzić od młodych polskich projektantów.

Wydarzenie ma się odbyć w otoczeniu dwóch koncept sotre’ów – Red Onion i Pies Czy Suka. Wtajemniczeni na pewno znają te marki i kojarzą je z wysmakowanym designem, ciekawszym od propozycji oferowanych przez wielkie odzieżowe sieciówki. Podczas trwania imprezy będzie się można napić kawy (Red Onion Cafe) i skosztować wyjątkowych drinków molekularnych (Pure Bar).*__*

Sobotnie wydarzenie będzie drugą edycją imprezy. Pierwsze targi okazały się dużym sukcesem. Za organizację odpowiada TFH Tymczasowy Butik, pop-up shop skupiający młodych polskich projektantów i marki, który mieści się na Szpitalnej 8A w przestrzeni Red Onion.

dbmc7a5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbmc7a5