Trwa ładowanie...

3. edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE

3 dni z podróżnikami! Gwiazdą targów będzie Wojciech Cejrowski

3. edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE
d339qz7
d339qz7

Kolejna, trzecia już edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014 roku na warszawskim Torwarze. Organizatorem Targów PODRÓZE jest firma Murator EXPO, partnerem – miesięcznik „Podróże”.

Festiwal Podróżników na Targach PODRÓŻE będzie okazją, by spotkać się ze znanymi, jak i mniej utytułowanymi podróżnikami, posłuchać o ich przygodach i doświadczeniach. Gwiazdą soboty będzie bez wątpienia Wojciech Cejrowski - polski dziennikarz, satyryk, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, publicysta, członek The Explorers Club. Przez cały dzień można będzie słuchać barwnych opowieści z jego licznych wypraw i kupić książki z autografem autora.****

Oprócz spotkań z podróżnikami, swoją wiedzę o świecie można będzie poszerzyć uczestnicząc w wykładach poświęconych różnym krajom. W programie warsztaty i prezentacje gruzińskiej Adżarii, Jamajki, Kostaryki, Madagaskaru, Słowenii oraz Sri Lanki.

W sobotę organizatorzy zapraszają na koncert „Muzyczna Podróż po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii” - można będzie posłuchać romantycznych boler kubańskich, żywiołowych ranczer meksykańskich, energicznej kolumbijskiej cumbii, spokojnych melodii z Chile oraz namiętnych rytmów flamenco. Wystąpią artyści krakowskiej formacji flamenco-latino Aire Andaluz.

d339qz7

Przez wszystkie dni Targów PODRÓŻE można będzie spróbować oryginalnych dań z różnych stron świata. W targowej strefie kulinarnej, swoje potrawy serwować będą:
• KISZ MISZ – wielokulturowa restauracja prowadzona przez przymusowe imigrantki, z wieloma egzotycznymi potrawami, głównie z Afryki i Azji
• L’ARC VARSOVIE - dania współczesnej kuchni francuskiej, owoce morza w najlepszym wydaniu
• HUMMUSBAR – prawdziwe dania kuchni izraelskiej
• UK HIMALAYA - potrawy kuchni indyjskiej z regionu Himalajów według oryginalnych receptur

Obok oferty wystawców, plejady podróżników, kuchni z różnych stron świata, na gości Targów PODRÓŻE czekać będą dodatkowe atrakcje. W strefie dziecięcej - gry, zabawy, baloniki, łakocie i ulubione przez dzieci dmuchańce. W targowych konkursach do wygrania będą m.in. weekendowe pobyty w ekskluzywnych hotelach i SPA. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty Wydawnictwa Pascal, które sprzedawać będzie swoje przewodniki z rabatem sięgającym nawet 50%.

Prawdziwym hitem tuż przed zimą może okazać się SKI symulator.* Symulator jazdy na nartach i snowboardzie* to urządzenie idealne do treningu, jak również świetna zabawa dla początkujących i zaawansowanych. Niedoświadczonym, ćwiczenia pozwalają na szybkie opanowanie techniki jazdy, wytrawnym praktykom jazda na symulatorze dostarcza prawdziwych emocji. Nad bezpieczeństwem podczas jazdy zawsze czuwa instruktor.

Program targów znajdziecie TUTAJ .

14-16 listopada (piątek - niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a

www.targipodroze.pl

d339qz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d339qz7