Trwa ładowanie...
holderName

30 odcinków serialu, a następnie film. Nadchodzi (L)egenda - superprodukcja o Legii

Pierwszy odcinek już 16 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
30 odcinków serialu, a następnie film. Nadchodzi (L)egenda - superprodukcja o Legii
holderName

30-odcinkowy serial dokumentalny, a w przyszłości pełnometrażowy obraz, który zobaczymy w kinie. Tak wygląda kolejna niespodzianka przygotowana dla kibiców na stulecie Legii Warszawa. Projekt będzie realizowany we współpracy z platformą player.pl

„(L)egenda” to cykl trzydziestu odrębnych epizodów, które zaprezentują obecną Legię przez pryzmat jej stuletniej historii . Bohaterami opowieści będą zarówno legendy „Wojskowych” ,takie jak np. Lucjan Brychczy , jak i piłkarze obecnej drużyny. Na ekranie zobaczymy także zwykłych kibiców, którzy związani są z klubem z Łazienkowskiej 3. Między innymi 7-letnią Elę (Elkę), której rodzice nadali imię na cześć Legii. Fani opowiedzą historię ukochanego klubu na kanwie własnych przeżyć i doświadczeń.

- Mamy nadzieję, że to unikatowe przedsięwzięcie zobrazuje najróżniejsze aspekty związane z Legią. Niesamowite emocje i pasję, która towarzyszy nam przy Łazienkowskiej na co dzień, podczas realizowania kolejnych etapów walki o trofea, ale też tę codzienność, która stoi za wynikiem. Wysiłek ludzi, którzy swoją pracą wspomagają sportowców - powiedział Jakub Szumielewicz, wiceprezes Legii Warszawa. Szumielewicz zdradził także, iż na podstawie serialu planowane jest stworzenie pełnometrażowego filmu, który trafi do kin.

holderName

Premiera niebawem

Pierwszy odcinek "(L)egendy" zobaczymy 16 kwietnia w serwisie player.pl. Natomiast od 2 kwietnia wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się na tej platformie, będą mogli odwiedzić specjalną stronę dedykowaną stuleciu „Wojskowych”.

Źródło: Legioniści.com

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName