Trwa ładowanie...

31-latek przewoził prawie 2 kg amfetaminy

Kamilowi D. może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

31-latek przewoził prawie 2 kg amfetaminy
d1gjucx
d1gjucx

Policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości narkotykowej Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 31-latka, który przewoził w samochodzie blisko 2 kilogramy amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Kamilowi D. może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału ds. zwalczania przestępczości narkotykowej Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Na Trasie Siekierkowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Podczas wykonywanych czynności kryminalni w pojeździe na podłodze przed przednim fotelem pasażera znaleźli torbę foliową, w której znajdował się biały proszek oraz bryły w tym samym kolorze.

Policjanci podejrzewając, że mogą to być środki odurzające, przekazali je do badań w laboratorium. Przeprowadzone testy wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina o wadze blisko 2 kilogramów.

31-letni kierowca skody został zatrzymany i przewieziony do komendy. Kamil D. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został aresztowany na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

d1gjucx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gjucx