Trwa ładowanie...
d3ny5ax

32-letni oficer podejrzany o zabójstwo żony. Usłyszał zarzuty

32-letni żołnierz z Radomia w czwartek rano pojawił się na komendzie miejskiej. Oficer 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu przekazał policjantom informację o konflikcie z żoną. Gdy funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu wojskowego, znaleźli ciało kobiety.
Share
Żołnierz z radomskiej jednostki sam zgłosił się na policję
Żołnierz z radomskiej jednostki sam zgłosił się na policjęŹródło: East News, Fot: Stanisław Kowalczuk
d3ny5ax

Prokuratura stwierdziła, że 28-letnia Edyta Z. została zamordowana. W tej sprawie zatrzymano jej męża, Marcina Z. Gdy policjanci pobrali krew mężczyzny do badań, wykryto w niej 1,5 promila alkoholu. Po przewiezieniu do Warszawy, żołnierz usłyszał zarzut zabójstwa. Nie przyznał się jednak do jego popełnienia.

Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie przyznaje, że według ustaleń śledczych 32-latek nie miał problemów w jednostce, w której służył. Wraz z żoną i córką mieszkał na osiedlu Michałów w Radomiu. W momencie wejścia do lokalu funkcjonariuszy dziewczynka była w przedszkolu.

Do sądu został przesłany wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na trzy miesiące. Ciało zamordowanej przetransportowano do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Choć prokuratura nie podaje informacji na temat przyczyny śmierci 28-letniej kobiety, według lokalnych mediów mogła zostać uduszona.

d3ny5ax

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

* Zobacz eksperyment procesowy na przejeździe w Szaflarach*

d3ny5ax

Podziel się opinią

Share
d3ny5ax
d3ny5ax