Trwa ładowanie...
d1e3c36

40-latka zabiła nożem swojego partnera. Grozi jej dożywocie

Za popełnione przestępstwo może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
40-latka zabiła nożem swojego partnera. Grozi jej dożywocie
d1e3c36

Policjanci z Ochoty zatrzymali Monikę K., która zaatakowała swojego partnera nożem. W wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. 40-latka usłyszała już zarzut zabójstwa. W czwartek sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował ją na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Ochoty otrzymali informację o znalezionych na terenie ogródków działkowych zwłokach 52-letniego mężczyzny. O sprawie funkcjonariusze powiadomili miejscową prokuraturę. Na miejsce natychmiast została skierowana grupa operacyjno-dochodzeniowa, która zabezpieczyła ślady. Jednocześnie policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty ustalali osoby, które mogły mieć związek z tym przestępstwem.

Po kilku godzinach policjanci zatrzymali 40-letnią partnerkę denata. Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie Monice K. zarzutu zabójstwa. Decyzją sądu kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywocia.

d1e3c36

Przeczytaj też: Otyłość, podwyższone ciśnienie, słaba wydolność fizyczna. Niepokojący stan zdrowia warszawskiej młodzieży

Podziel się
d1e3c36

Podziel się opinią

Share

d1e3c36

d1e3c36