Trwa ładowanie...

400 dzieci z warszawskich szkół na PGE Narodowym

Impreza została zorganizowana w ramach "Letniego Narodowego".

400 dzieci z warszawskich szkół na PGE Narodowym
d2c6jf1
d2c6jf1

Największą atrakcją był trening poprowadzony przez legendę polskiego futbolu i Legii Warszawa, Dariusza Dziekanowskiego. Dzieci miały też okazję wziąć udział w koncercie zespołu Poparzeni Kawą Trzy oraz licznych konkursach z nagrodami. Do wygrania były np. biografie "Dziekana" oraz piłki i koszulki reprezentacji Polski.

– Jestem pod wrażeniem piłkarskich umiejętności niektórych dzieci. Przyznam, że wyłowiłem kilka nieoszlifowanych diamentów. Dziś najważniejsza była dobra zabawa. Piłka nożna to sport, w którym nie zawsze trzeba wygrywać. Uczestnictwo też się liczy. Jestem bardzo dumny, że dziś nad PGE Narodowym unosił się duch fair play – powiedział oficjalnej stronie PGE Narodowego, Dariusz Dziekanowski.

Poparzeni Kawą Trzy zagrali na PGE Narodowym dla dzieci biorących udział w akcji "Lato w mieście". Na najmłodszych czekali też Dariusz Dziekanowski i Robert Podoliński, którzy przeprowadzili specjalny trening!

Posted by PGE Narodowy on 10 sierpnia 2015

d2c6jf1

"Letni Narodowy" jest społecznym projektem realizowanym przez spółkę PL.2012+. Przez cały czas trwania wakacji oferuje on rozmaitego rodzaju atrakcje, dla różnych grup wiekowych. Wśród najważniejszych można wymienić między innymi: warsztaty rolkarskie, longbordowe oraz Kino Samochodowe. Przed stadionem pojawił się też skatepark i strefa chill out.

d2c6jf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c6jf1