Trwa ładowanie...
policja
Luiza Poreda
24-09-2012 10:53

5 tys. zł nagrody za informacje o zabójcy Niemców

Pamiętacie morderstwo, do którego doszło w maju na Mokotowie?

Share
5 tys. zł nagrody za informacje o zabójcy Niemców
d4fbkuk

Do zabójstwa doszło w sobotę, 19 maja 2012 roku, pomiędzy godziną 21:20 a 21:50. Policja prosi o informacje wszystkie osoby, które zauważyły coś niepokojącego lub mogły widzieć albo mogą wskazać zabójcę. Policja gwarantuje pełną anonimowość.

Śledztwo prowadzą policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw pod nadzorem Warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zabójstwa Niemców, proszony jest o telefon pod numer telefonu: (22) 603 65 59 - w godz. 8:00-21:00 lub na numery dyżurne (22) 603 65 55 *albo 997*.

Kobietę i mężczyznę pochodzenia niemieckiego znaleźli przy zjeździe z Trasy Siekierkowskiej przypadkowi przechodnie. Najpierw spostrzegli leżącą obok samochodu zakrwawioną kobietę. Po wezwaniu policji dokonano makabrycznego odkrycia - wewnątrz samochodu leżał mężczyzna, cały we krwi. Był postrzelony, dodatkowo miał podeżnięte gardło. Jednak żył. Niestety mężczyzna zmarł w drodze do szpitala i nie udało się uzyskać żadnej informacji.

d4fbkuk

Wkrótce udało się m.in. potwierdzić tożsamość ofiar - dwójka Niemców przyjechała do Polski z Hamburga, była w drodze na Ukrainę.

d4fbkuk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbkuk
d4fbkuk