Trwa ładowanie...

63 działania na 63 dni Powstania

Zdobądź do 1500zł na podwórkowy pokaz filmów, postanowienie ławki na osiedlu i inne działania skierowane do najbliższego otoczenia

63 działania na 63 dni Powstania
d59o4yo
d59o4yo

Podwórkowy pokaz filmów, postanowienie ławki na osiedlu i inne działania skierowane do najbliższego otoczenia mogą zdobyć dotację w ramach projektu „63 działania na 63 dni Powstania”.

Maksymalna dotacja, jaką można otrzymać to 1500 zł, a działanie musi być zrealizowane od 1 sierpnia do 2 października. Warunek jest taki, by było ono skierowane do otoczenia pomysłodawców, czyli np. znajomych, sąsiadów, osiedla, podwórka, bloku.

Jeśli wasz pomysł otrzyma dotację, podpisujemy z wami umowę, a następnie realizujecie i rozliczacie działanie – tłumaczą urzędnicy.**

Aby wniosek spełnił kryteria formalne, zespół musi składać się z co najmniej dwóch osób, w tym minimum jednej dorosłej. Muszą być mieszkańcami Warszawy, również na terenie stolicy – pomiędzy 1 sierpnia, a 2 października – musi być realizowane działanie. Wnioskowana kwota dofinansowania nie może przekraczać 1500 zł, ale zespół musi uwzględnić wkład własny w postaci pracy społecznej uczestników.

d59o4yo

Komisja przyzna projektowi punkty, jeśli działanie społeczne jest spójne, odpowiada na potrzeby otoczenia/ społeczności lokalnej, a sposób realizacji jest adekwatny do postawionych celów i potrzeb. Szanse projektu wzrastają, jeśli ma on doniosłe znaczenie społeczne, projekt ma racjonalny budżet zgodny z przedstawionym opisem, a realizacja działania społecznego nie jest sprzeczna z porządkiem prawnym w Polsce - mówią urzędnicy.

Wnioski o dofinansowanie działań społecznych są przyjmowane do 14 września, a ich rozpatrywanie będzie odbywało się nie częściej niż raz na tydzień. Ostatnie posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 15 września. Zespoły mogą zgłaszać się do programu poprzez przesłanie na adres 63dzialania@gmail.com wniosku dostępnego na TUTAJ .

d59o4yo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d59o4yo