Trwa ładowanie...

8 września w TVP odbędzie się Dzień Otwarty!

Będzie można zobaczyć jak powstają programy telewizyjne!

8 września w TVP odbędzie się Dzień Otwarty!
dp8hxee
dp8hxee

8 września w siedzibie głównej Telewizji Polskiej na Woronicza i 16 oddziałach terenowych odbędzie się Dzień Otwarty (start o 9.00 rano). Okazja jest nie byle jaka – TVP obchodzi 60. urodziny. Zwiedzający będą mieli okazję przekonać się jak powstają programy telewizyjne oraz zobaczyć na żywo gwiazdy telewizyjne, które na co dzień oglądają na ekranach swoich telewizorów.

Na placu przy ulicy Woronicza odbędzie się pokaz iluzjonisty dla najmłodszych. Pojawi się też stanowisko, na którym będą dostępne płyty DVD z programami wyprodukowanymi przez Telewizję Polską, a także różnego rodzaju gadżety. Także TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia i OTV Warszawa zaprezentują się na swoich stoiskach.****

Na scenie pojawią się prezenterzy programów „Kawa, czy Herbata” i „Pytanie na śniadanie”. Zagrają Rafał Brzozowski, zespół Feel i „Mazowsze”.

Od 3 do 7 września będzie działał specjalny telefon dla widzów, pragnących uzyskać więcej informacji na temat Dnia Otwartego. Na numer (22) 507 04 60 będzie można dzwonić w godzinach 8.00-16.00 (8 września – 08.30-18.30).

dp8hxee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp8hxee