Trwa ładowanie...
dck5ice

800 porcji marihuany oraz prawie 400g substancji psychotropowej

Zatrzymano dwóch mężczyzn. Grozi im teraz nawet 10 lat więzienia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
800 porcji marihuany oraz prawie 400g substancji psychotropowej
dck5ice

Mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili kolejnych podejrzanych o handel nielegalnymi substancjami w Warszawie. Tym razem byli to dwaj mężczyźni w wieku 24 i 27 lat.

Czytaj również: Pożar kontenera z marihuaną!

Pierwszego z nich policjanci zatrzymali na klatce schodowej, chwilę po tym, jak wyszedł ze swojego mieszkania. W sejfie znajdującym się w sypialni odkryli trzy słoiki z roślinnym suszem, torby z podobną substancją, pudełko z torebką z białym proszkiem oraz dwie miniaturowe wagi elektroniczne. 27-latek został zatrzymany.

dck5ice

Chwilę później w ręce kryminalnych trafił drugi mężczyzna. Policjanci znaleźli słoik oraz torebki z roślinnym suszem w pralce w jego mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli także w mieszkaniu 24-latka wagę elektroniczną oraz pieniądze na poczet przyszłych kar.

Policjanci przejęli w ten sposób blisko 800 gramów marihuany oraz prawie 400 gramów substancji psychotropowej. 24-latek oraz 27-latek zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat więzienia.

*Czytaj również: Zawiniątko w bieliźnie, plantacja konopi w mieszkaniu *

dck5ice

Podziel się opinią

Share
dck5ice
dck5ice