Trwa ładowanie...

88 kolizji, 4 wypadki. 22 wezwania do pożaru. Służby podsumowały święta

"Jest zdecydowanie lepiej niż w zeszłym roku"

88 kolizji, 4 wypadki. 22 wezwania do pożaru. Służby podsumowały święta
d3kc3gn
d3kc3gn

88 kolizji, 4 wypadki, 4 osoby zostały ranne - to bilans tegorocznych świat na warszawskich drogach.

- Nikt nie zginął, jest zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku - mówi WawaLove.pl Konrad Węcel z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji . To dane na 6.00 rano. - Niestety, zatrzymaliśmy też 25 nietrzeźwych kierujących - dodaje funkcjonariusz. - Zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu, ryzykując nie tylko swoje życie, ale przede wszystkim życie swoich bliskich i innych użytkowników dróg - podkreślają mundurowi.

W ubiegłym roku, w ciągu trzech świątecznych dni w Warszawie doszło do 123 kolizji i 9 wypadków drogowych, w których zginęła jedna osoba, a 8 zostało rannych.

W całej Polsce na drogach doszło w te święta do 163 wypadków, w których zginęło 14 osób, a 236 zostało rannych. Zatrzymano 735 nietrzeźwych kierowców - poinformowała Komenda Główna Policji.

Święta podsumowała również stołeczna Straż Pożarna. - Interweniowano 79 razy, 22 razy strażacy wzywani byli do pożarów - usłyszeliśmy w biurze prasowym SP. Także strażacy uważają, iż tegoroczne święta były bardzo spokojne.

d3kc3gn
d3kc3gn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kc3gn