Trwa ładowanie...

AC/DC wystąpi na Stadionie Narodowym!

Legenda rocka z Australii przyjedzie do Warszawy w lipcu przyszłego roku

Share
AC/DC wystąpi na Stadionie Narodowym!
d675s80

Te cztery litery znaczą po angielsku "prąd zmienny / prąd stały". Dla fanów rocka jednak oznaczają legendarny australijski zespół i takie piosenki "Highway to hell", "Thunderstruck", "Back in black" czy "Big gun". AC/DC w lipcu przyszłego roku zagrają koncert w Warszawie! Ich występ będzie można zobaczyć na Stadionie Narodowym 25 lipca 2015 roku.

Poprzedni koncert zespołu w 2010 roku na Warszawskim lotnisku Bemowo przyciągnął ponad 70 tysięcy fanów. Długo wyczekiwane AC/DC powraca z nową trasą koncertową i nie ominie Polski.

AC/DC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszechczasów. Grupa założona w Sydney przez Angusa i Malcolma Youngów posiada styl nie do podrobienia, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej. Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym AC/DC - mówią organizatorzy koncertu w Polsce, agencja Live Nation -* Koncert Australijczyków to nie tylko występ, to prawdziwe show! Jest wszystko: film, rekwizyty, efekty pirotechniczne - czyli niezapomniane przeżycie dla każdego fana muzyki rockowej.*

d675s80

Bilety w sprzedaży od 17 grudnia 2014 na www.livenation.pl

Bilety w cenach:
Trybuny V & C - 419 PLN
Trybuny D - 330 PLN
Trybuny G - 209 PLN
Inner Barrier - 350 PLN
Płyta - 250 PLN
Niepełnosprawni - 209 PLN


d675s80

Podziel się opinią

Share
d675s80
d675s80