Trwa ładowanie...
d3v569e

#AdoptujWarszawiaka. Bezdomne psiaki czekają!

Bez domu, bez miłości, bez własnej kanapy… tak żyją rezydenci Schroniska Na Paluchu. Na szczęście cykliczna akcja #AdoptujWarszawiaka pozwala im na parę godzin zapomnieć o kratach betonowych boksów. 13 kwietnia (sobota), w godzinach 13:00 -15:00 w parku Kępa Potocka blisko 100 psów będzie czekać na głaski, uśmiechy i zachwyty warszawiaków. Może część z nich odnajdzie też swojego Człowieka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłośnicy czterech łap spotkają się 13 kwietnia w parku Kępa Potocka
Miłośnicy czterech łap spotkają się 13 kwietnia w parku Kępa Potocka (Materiały prasowe, Fot: Schronisko "Na Paluchu")
d3v569e

#AdoptujWarszawiaka to 2 godziny w terenie, podczas których wolontariusze z Palucha będą odczarowywać mit psa ze Schroniska. Bo Palupsiaki, to fajne psiaki, którym do pełni szczęścia potrzebny jest tylko Dom.

- Mamy nadzieję, że spotkania z psami „na mieście” w pozytywny sposób przybliżą ludzi do bram Schroniska. Wiemy, że nie każdy lubi widok psów w ciasnych boksach i nie każdego muszą wzruszać historie o porzuconych zwierzętach. Staramy się, by nasi podopieczni mogli zaprezentować się w neutralnych warunkach. – wyjaśnia wolontariusz Grzegorz.

Materiały prasowe
Podziel się
d3v569e

Muszu, Spike, Moris, Miś, Etna, Cheetos, Pierniczek, Żabik

Na Kępie Potockiej będzie czekać silna reprezentacja Odmień Świat Czterech Łap, jednej ze schroniskowych grup wokół których organizują się wolontariusze.

Zobacz także: „Najsmutniejszy pies w Polsce” podbił serca internautów. Wciąż czeka na dom

d3v569e

– Zapraszamy do poznania naszych podopiecznych. Mamy pełen przekrój psich osobowości: delikatnego Muszu, który, paradoksalnie, dopiero w Schronisku dowiedział się czym jest wolność, bo wcześniej siedział zamknięty w garażu. Będziemy także z wiecznie uśmiechniętym Spikiem, z pięnym Morisem, z przesympatycznym Misiem, z wulkanami energii Etną, Cheetosem i Pierniczkiem. Będziemy także z Żabikiem – dużym, czarnym psem, którego od wielu lat nikt nie chce, dlatego, że jest duży i czarny. – opowiada Agnieszka, wolontariuszka Grupy.

Podczas #AdoptujWarszawiaka będzie można kupić wyprawkę dla swojego psa oraz bezpłatnie zabezpieczyć go czipem (potrzebny dowód osobisty i książeczka zdrowia psa).
A jak było ostatnim razem?

#AdoptujWarszawiaka w Parku Moczydło – relacja z wydarzenia:

d3v569e

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3v569e

d3v569e
d3v569e