Trwa ładowanie...

Agencja sprzedała bilety na koncerty, a potem zniknęła!

Zapowiedzieli koncerty Scootera, Bonnie Tyler, Cher, Krzysztofa Krawczyka, Sylwii Grzeszczak...

Agencja sprzedała bilety na koncerty, a potem zniknęła!
d3a944t
d3a944t

Zapowiedzieli koncerty Scootera, Bonnie Tyler, Cher, Krzysztofa Krawczyka, Sylwii Grzeszczak... "Międzynarodowa Agencja Koncertowa Platinum Concert" z siedzibą w Warszawie przy ulicy Chmielnej ogłosiła organizację wielu koncertów w różnych miastach w kraju i rozpoczęła sprzedaż biletów. Wkrótce potem okazało się, że w miejscach, gdzie mają się odbyć koncerty nic na ten temat nie wiadomo.14 listopada niemiecka grupa Scooter miała zawitać do Torunia i zagrać w toruńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Szybko potem rzeczniczka prasowa tego miejsca poinformowała, że nic jej o takim koncercie nie wiadomo.

Uwagę zwróciła "dziwna" promocja wydarzenia: nazwa koncertu to 1 wyraz, opis zespołu wzięty z Wikipedii (gdzie figuruje nieaktualny skład zespołu) i brak jakiegokolwiek potwierdzenia na stronie samego zespołu. Co ciekawe - bilety można było kupować od razu (bodajże 99 zł za normalny i 139 za Early Entrance) - pisze użytkownik serwisu Wykop.pl. Mimo że koncerty od początku budziły wątpliwości, kilka redakcji podłapało temat i zaczęło promować koncerty agencji Platinum Concert.

Również menedżer Krzysztofa Krawczyka zdementował informację, jakoby piosenkarz miał ruszyć w trasę koncertową organizowaną przez Platinum Concert.* Pewien pan wymyślił sobie, że 'zorganizuje' koncerty Krzysztofa Krawczyka, o których my nawet nie wiedzieliśmy!* - mówi Faktowi menedżer piosenkarza, Andrzej Kosmala - Nieświadomi ludzie kupują bilety i kogo tutaj ścigać? Szkoda czasu chodzić po sądach, przecież wyrok zapadnie najwcześniej za kilka lat.

Dziś strona agencji zniknęła z internetu, zniknął także jej Facebookowy fanpage, a także ewenty zapowiadające poszczególne koncerty. Na stronie agencji z biletami, Platinum Ticket, wciąż jeszcze można kupić bilety na koncerty Daniela J. w Warszawie, na koncerty Bonnie Tyler w Gdyni i w Warszawie oraz na Galę Piosenki Śląskiej. W krótkim regulaminie zakupu biletów nie ma wzmianki o tym, co się dzieje, gdy koncert zostaje odwołany. Nie ma również wzmianki o tym, że zakupiony bilet upoważnia do wejścia na jakikolwiek koncert.

d3a944t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a944t