Trwa ładowanie...

Agnieszka Mikołajska z Warszawy najlepszym kierowcą komunikacji miejskiej

Pracowniczka MZA wygrała ogólnopolską rywalizację wśród kobiet.

Agnieszka Mikołajska z Warszawy najlepszym kierowcą komunikacji miejskiej
d4grck4
d4grck4

Współorganizatorem tego konkursu były Miejskie Zakłady Autobusowe, a rywalizacja toczyła się o puchar prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Najlepsza spośród pań okazała się warszawianka Agnieszka Mikołajska. O tym, że konkurencja była niezwykle duża niech świadczy fakt, iż w zawodach wzięło udział 60 kierowców z 25 polskich miast , w tym pięciu reprezentantów stolicy. Wśród startujących było również dziesięć kobiet.

Kierowcy musieli się zmagać m.in. z testem łosia, specjalnym slalomem na płycie poślizgowej i manewrach z piłeczką tenisową na tacy. Dodatkowymi konkurencjami finałowymi były też np. obsługa pasażerów niepełnosprawnych, techniki udzielania pierwszej pomocy oraz szczegółowa znajomość mechaniki autobusu.

Agnieszka Mikołajska zwyciężyła wśród kobiet, natomiast jeśli chodzi o panów najlepszy z warszawiaków, Tomasz Malinowski z zajezdni Kleszczowa ukończył konkurs na piątym miejscu. Dwa pierwsze zajęli łodzianie, a na trzecim stopniu podium stanął pracownik MPK Kraków.

d4grck4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4grck4