Trwa ładowanie...

Airberlin uruchamia połączenia z Warszawy do Berlina!

Loty odbywać się będą trzy razy dziennie!

Airberlin uruchamia połączenia z Warszawy do Berlina!
d3eghtb
d3eghtb

Niemiecka linia lotnicza Airberlin uruchomi połączenie z Warszawy do Berlina. To druga pod względem wielkości linia lotnicza w Niemczech. Jak poinformował rzecznik Lotniska Chopina Przemysław Przybylski, loty wykonywane będą samolotem Dash Q400, który na pokład może zabrać ok. 80 osób. Bilety na te rejsy można już rezerwować od wtorku.

Europa Wschodnia jest strategicznie ważnym rynkiem dla Airberlin. Wraz z nowym połączeniem do Warszawy Airberlin lata teraz do wszystkich dużych lotnisk w Polsce. Jest ono również ważnym rozszerzeniem połączeń dla naszego węzła lotniczego w Berlinie - powiedział szef Airberlin Paul Gregorowitsch.

Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym i w tej chwili kosztują od 399,49 zł za lot w dwie strony. Jeśli zwiększy się częstotliwość lotów, można się spodziewać, że ceny tego połączenia spadną. Do tego dojdą specjalne oferty i promocje. Połączenia są więc dość tanie.

Airberlin to druga pod względem wielkości linia lotnicza w Niemczech. Warszawa będzie trzecim po Krakowie i Gdańsku polskim miastem z bezpośrednim połączeniem ze stolicą Niemiec.

d3eghtb

Lotnisko Chopina w Warszawie jest największym portem lotniczym w Polsce. W 2011 r. z usług lotniska skorzystało ponad 9,3 mln pasażerów, co stanowi prawie 43 proc. całkowitego ruchu pasażerskiego w Polsce. W okresie styczeń-sierpień br. na lotnisku obsłużono ponad 6,7 mln pasażerów.

d3eghtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eghtb