Trwa ładowanie...

Airberlin uruchomił połączenia z Warszawy do Berlina!

Wreszcie. W dni powszednie trzy razy dziennie. W soboty odbywają się dwa rejsy, a w niedzielę jeden

Airberlin uruchomił połączenia z Warszawy do Berlina!
d3hcbm0
d3hcbm0

Linie lotnicze airberlin zainaugurowały w końcu bezpośrednie połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Berlina. O lotach Airberlinem informowaliśmy jeszcze w październiku. W końcu ruszyły (prawie) pełna parą - * w dni powszednie trzy razy dziennie. W soboty odbywają się dwa rejsy, a w niedzielę jeden.*

- Wprowadzenie bezpośrednich lotów do Warszawy jest wynikiem poprawy wydajności naszej sieci połączeń, której strategicznej przebudowy dokonaliśmy w 2013 r. Polska jest przy tym ważnym rynkiem - powiedział Wolfgang Prock-Schauer, prezes Airberlin.

Dla podróżnych z Polski dostępnych jest do dziewięciu połączeń w Niemczech oraz do 42 kierunków w europejskiej sieci połączeń, w tym do Düsseldorfu, Wiednia, Göteborga, Sztokholmu, Kopenhagi, Oslo, Barcelony, Madrytu, Malagi, Rzymu i Tel Awiwu.

Co istotne:* w sieci połączeń międzykontynentalnych Airberlin jest łącznie sześć kierunków długodystansowych*, m.in. do Chicago, Nowego Jorku, Miami i Los Angeles.

d3hcbm0

Airberlin to druga pod względem wielkości linia lotnicza w Niemczech. Warszawa jest trzecim po Krakowie i Gdańsku polskim miastem z bezpośrednim połączeniem ze stolicą Niemiec. Do Berlina ze stolicy można również dostać się z polskim przewoźnikiem - Lotem.

d3hcbm0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hcbm0