Trwa ładowanie...

Akcja antyterrorystów na Bemowie. "Chory psychicznie mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu"

Na miejscu pojawiły się jednostki różnych służb.

Share
Akcja antyterrorystów na Bemowie. "Chory psychicznie mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu"
d3qtrq1

Akcja służb przy ulicy Łagowskiej na warszawskim Bemowie. W jednym z mieszkań zabarykadował się mężczyzna, który najprawdopodobniej jest chory psychicznie. Z informacji policji wynika, że to nie pierwszy taki przypadek z jego udziałem.

- Na miejscu, jak zawsze w takich sytuacjach ze względów bezpieczeństwa, jest też straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna jest nam bardzo dobrze znany, aktualnie do swoich działań przystąpili policyjni negocjatorzy - przekazał WawaLove.pl Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji .

Funkcjonariusze poinformowali, że mężczyzna może być niebezpieczny dlatego akcja jest prowadzona przede wszystkim pod kątem jego szybkiego ujęcia. Na szczęście, ze wstępnych informacji wynika, że w mieszkaniu nie ma innych osób, natomiast policja musi również zapewnić bezpieczeństwo pozostałym lokatorom budynku. Na miejsce przyjechała także jednostka antyterrorystyczna.

d3qtrq1

Aktualizacja: - Akcja służb przy Łagowskiej została już zakończona, mężczyzna trafił na obserwację psychiatryczną do szpitala. W związku z całym zdarzeniem, szczęśliwie nikt nie ucierpiał. - poinformowała WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z KSP.

d3qtrq1

Podziel się opinią

Share
d3qtrq1
d3qtrq1